Home Bydlení Toužíte doma po změně? Pak potřebujete nové povlaky na polštáře

Toužíte doma po změně? Pak potřebujete nové povlaky na polštáře

by czeko
0 comment

Připadá vám váš byt už příliš okoukaný a nemáte v peněžence tolik, abyste ho mohli celý obměnit? Máte rádi hodně pod hlavou a na jeden polštář v ložnici vám chybí povlak? Na to je jednoduchá rada. Pořiďte si u nás nové povlaky na polštáře v několika variantách a nuda z vašeho domova zmizí. 

Změna za pár korun

Když si zařizujete bydlení, chcete, aby bylo všechno podle vašeho vkusu a posledních trendů. Ale peníze bývají trochu problém. My pro vás máme malou radu, která vaše konto určitě nezruinuje. Pokud je základní zařízení vašeho bytu v neutrálních barvách; odstínech béžové, hnědé nebo šedé či bílé, nemusíte mít strach, že se vám časem okouká. Dá se totiž měnit velice snadno. Ano, taková malá změna může být i zásadní. Rychle a levně ji zrealizuje novými povlaky na polštářky. Ozdobí a zútulní každý domov a dodají mu styl. A můžete být odvážní a experimentovat. 

Nebojte se kombinací

Neutrální barvy v bytě můžete vždy kombinovat s jakoukoli další nebo hned s několika odstíny a vzory. Teď se vám líbí žlutá, ale nevíte, jestli s ní budete spokojeni i na jaře? Nevadí, klidně do toho jděte. Povlak na polštář 40×40 cm do vašeho obýváku, ložnice či dětského pokoje si můžete koupit v mnoha barvách, a dokonce i v několika setech, abyste je mohli měnit podle nálady, ročního období nebo zvláštních příležitostí. 

Magické, hladké nebo huňaté

K rodinným oslavám se hodí nejlépe naše měkoučké magické povlaky, které dokážou měnit barvu. Váš obývák omládne se setem tří povlaků HELLO LOVE ze speciální rašlové tkaniny. Milujete romantiku džungle? Pak tu máme exotický set TROPICAL. Ale naše nabídka je mnohem větší. Chcete raději něco huňatého? Není problém, vyberte mikroplyšové povlaky s digitálním tiskem nebo s beránkem.

Oživte svou ložnici

Máte rádi hodně pod hlavou? Bylo by fajn doplnit vaše povlečení ještě jedním polštářem stejné velikosti, ale povlak máte jen jeden. I pro tuto situaci máme řešení. Vyberte pro své ložní prádlo nový povlak na polštář 70×90 cm. Pokud už máte povlečení z našeho e-shopu, je zde velká šance, že najdete na polštář stejný druhý povlak. Třeba tolik oblíbené PAMPELIŠKY DUO v několika barvách. Pokud jste ho ale nenašli, vůbec nevadí. Vyberte jiný, třeba jednobarevný, který vaše pestré povlečení uklidní. Nebo právě naopak, doplňte jednoduchost pestrostí, puntíky, květy, či geometrickými motivy. 

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz