Home Bydlení Stěhování Brno

Stěhování Brno

by czeko
0 comment

Potřebujete přestěhovat dům, byt nebo kancelář? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu? Vyzkoušejte Stěhování Brno společnosti DYMAS.

Stěhování Brno Dymas nabízí kompletní stěhovací servis po městě Brně i po celé České republice. Tato nabídka zahrnuje veškeré stěhovací práce od vyklízení a demontáže nábytku až po malování, pokládku podlah a instalaci IT a elektrozařízení. Problémem není ani stěhování těžkých břemen, strojů, uměleckých děl a citlivých laboratorních přístrojů.

Montáž nábytku jako součást stěhování 

Součástí portfolia služeb firmy stěhování Brno Dymas je praktická služba montáže nábytku, kterou může využít každý, kdo chce ušetřit čas nebo i peníze. Naši zkušení pracovníci vám pomohou demontovat i smontovat jakýkoliv nábytek za pomoci nejmodernějších nástrojů. Vše tak proběhne velmi rychle a naprosto bezpečně. Tuto službu lze využít jak u nového nábytku, tak u starožitných vzácných kousků, které není možné stěhovat v jednom kuse.

Stěhování Brno


Ekologická likvidace po stěhování

Obáváte se vyklízení nepotřebného nábytku? Stěhování Brno Dymas zajišťuje také odvoz starého nábytku, spotřebičů i běžného stavebního materiálu. Rádi vám pomůžeme s odvozem suti, zeleně ze zahrady, staré lednice či pračky i vysloužilé kuchyňské linky nebo obývací stěny. Vše necháme ekologicky zlikvidovat přesně podle předpisů a v případě zájmu můžeme také zajistit odkup nábytku do bazaru.

Skladování stěhovaného materiálu

Chystáte se na složité stěhování nebo zahraniční pobyt? Kam se svým nábytkem? Nabízíme vám možnost bezpečného uskladnění v prostorách naší společnosti. Pro tyto příležitosti má Dymas stěhování Brno zařízeny speciální kóje, které jsou naprosto čisté, suché a elektronicky zabezpečené. Tady lze uskladnit jak běžný nábytek při stěhování tak objemnější předměty, vybavení kanceláře, archiv nebo hudební nástroje. Vše je snadno přístupné a pojištěné. Součástí nabídky je bohatý sortiment obalového materiálu a krabic.

Stěhování Brno

Balící služba jako doplněk při stěhování 

Stěhování Brno, to je také profesionální balící služba a široký sortiment obalového materiálu. Rozhodně se tak není třeba bát stěhování jakéhokoliv předmětu od křehkých hudebních nástrojů nebo skleněných váz či lustru až po citlivé přístroje nebo umělecké předměty jako jsou obrazy nebo sochy. Naši stálí a kvalifikovaní pracovníci disponují moderními obalovými materiály od klasické bublinkové nebo stahovací fólie až po speciální pěny a granuláty, které zajistí dokonalou ochranu veškerých stěhovaných věcí.

Nevíte si rady se stěhováním po Brně? Potřebujete poradit? Vyzkoušejte nabídku služeb společnosti Dymas. Kontaktujte nás. Rádi vám poradíme s jakýmkoliv problémem a doporučíme ideální postup při stěhování.


Redakce radí: Inspirujete se užitečnými tipy jak správně pečovat o svůj dům.


You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz