Home Cestování ENVI Dům s Obřím akváriem v Hradci Králové

ENVI Dům s Obřím akváriem v Hradci Králové

by czeko
0 comment

Počasí nám již konečně přeje a my můžeme společně s dětmi vyrážet na výlety. Určitě i vy chcete společně se svou rodinou něco podnikat, takže se neustále snažíte hledat nějakou inspiraci na zajímavé místo, které by stálo za to vidět. A více to? My pro vás jeden úžasný tip máme a můžete si být jistí, že tenhle výlet bude bavit jak děti, tak i dospělé!

Máte rádi vodní svět?

Ať už patříte mezi fanoušky vodního světa nebo ne, zavítejte společně s dětmi do ENVI Domu s Obřím akváriem, který se nachází v Hradci Králové. Právě obří akvárium je největším lákadlem a prvního otevření se dočkalo již v roce 1998.

Na co se můžete těšit?

Zajímá vás, na co se můžete těšit? Absolvujete prohlídku, během které uvidíte tunely plné nejrůznějších sladkovodních ryb pocházejících s Jižní a Střední Ameriky. Celou cestou vás provede zkušený průvodce, díky kterému se dozvíte plno zajímavých informací i věcí, které jste možná ani nevěděli. Vyšší patro zde slouží jako úžasný prostředek pro ještě úžasnější výhled, uvidíte z něho totiž do obřího akvária z tropického deštného pralesa. V místnosti, která disponuje videoprojekcí a nese název Projekce U rejnoka, pak můžete zhlédnout film.

Dáte si i něco na zub

Pokud byste se báli, že budete mít po prohlídce akvária hlad, jsou vaše obavy zbytečné. V ENVI domě totiž najdete příjemné posezení v místní kavárně a cukrárně, kde si můžete dát něco sladkého i slaného. Zkrátka na co zrovna budete mít chuť, na své si přijdou jak malí, tak i velcí strávníci.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz