Home Magazín Šance na nekonečnou lásku?

Šance na nekonečnou lásku?

by czeko
0 comment

Konečně jste se vzpamatovala z rozvodu a pomalu se začínáte porozhlížet po novém partnerovi? Možná Vás občas napadne, jaké by to bylo probudit se ráno po boku milujícího přítele a vrátit se večer do prostředí, kde na Vás bude čekat partner s otevřenou náručí a několika milými slovy.

Upuštění od představ o ideálním partnerovi?

Třebaže ne vždy si do nového vztahu přinášíme pozitivní zkušenosti z předchozího partnerského soužití, láska je to, po čem touží každý z nás. Ženy mají ucelenou představu o tom, jak by měl jejich vyvolený vypadat a jaké by měl mít vlastnosti. Ženy časem se od těchto požadavků ustupují a je pro ně důležitější, aby je měl partner rád takové, jaké jsou. Vyzdvihují toleranci, schopnost naslouchat, být oporou v náročných situacích a mít společné zájmy. Důležitou roli hrají samozřejmě také vzájemné sympatie.

Cesta ke štěstí prostřednictvím Evropské seznamky

Skvělou příležitost k seznámení nabízí internetová Evropská seznamka. Třebaže ještě před několika málo desítkami let bylo seznámení přes internetovou seznamku považováno za cosi netradičního, dnes se touto cestou seznamuje čím dál tím více nezadaných lidí. Seznámení přes internetovou seznamku je vhodné pro všechny věkové kategorie. Své štěstí v lásce tak prostřednictvím Evropseké seznamky mohou najít, jak mladé ženy, tak dámy v nejlepších letech. Seznámení prostřednictvím této internetové seznamky www.evropska-seznamka.cz dává příležitost českým ženám poznat jejich nekonečnou lásku za hranicemi České republiky, třebaže sedí pohodlně u sebe doma. Láká Vás prožít žhavý románek se šarmantním Francouzem nebo byste si ráda dopisovala s milým Angličanem? Ať už tak či onak, začátek letošního kalendářního roku se může nést ve znamení nových nadějí.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz