Home pro Ženy Revitalizace s microneedlingem – elegantní metoda omlazení

Revitalizace s microneedlingem – elegantní metoda omlazení

by czeko
0 comment

Možná si užíváte svá nejlepší léta, ale při pohledu do zrcadla vás začínají strašit drobné vrásky, které se vám tvoří v problematických partiích obličeje – na čele, kolem očí a úst, nebo v okolí nosu. Ačkoli se říká, že drobné vrásky dodají každé ženě na sex-appealu, jen málokterá z nás je dokáže považovat za svou přednost. Není se proto čemu divit, že s přibývajícím věkem ženy hledají způsoby, jak své pokožce opět navrátit pomalu ztracené mládí a dopřát jí pružnost i hebkost.

Říká vám něco microneedling?

Když se řekne microneedling, budete vědět, o čem je řeč? Pokud jen bezradně krčíte rameny nebo vrtíte hlavou, pak nastražte uši: microneedling neboli mikrojehličkování totiž představuje elegantní metodu omlazení!

Jedná se o proceduru, při které se používají velice jemné mikrojehličky. S nimi se ošetřuje oblast obličeje, kdy celý proces trvá cca 30 minut a co se bolesti týká, dá se to vydržet. Ne nadarmo se říká, že pro krásu se musí trpět.

 

Omlazení pleti a redukce vrásek

Microneedling způsobuje tzv. mikrotraumata, v jejichž důsledku dochází k omlazení pokožky a redukci vrásek. Důležité je zmínit, že se jedná o neablativní dermaterapii, která nepoškozuje svrchní vrstvu kůže. Mikrojehličkování aktivuje tvorbu vlastního kolagenu, elastinu a dalších potřebných bílkovin, které jsou důležité pro mladistvý vzhled pleti, její pružnost a svěží nádech.

 

Microneedling se používá pro ošetření:

·         obličeje

·         oblasti okolo očí

·         dekoltu

·         krku

·         případně hřbetů rukou

Jak to probíhá?

Při metodě mikrojehličkování dochází k vytváření drobných kanálků, díky kterým ošetřené oblasti daleko rychleji absorbují účinné látky a séra. Kromě toho, že dokáže vyhladit pokožku a zbavit ji vrásek, funguje skvěle i pro léčbu jizev, strií, akné nebo pro hyperpigmentaci. Před zahájením microneedlingu je oblast ošetřena anestetickým krémem, díky kterému je jeho průběh snesitelný a i přes mírné nepohodlí se dá vydržet. Vzhledem k tomu, jak jsou vrásky hluboké, nebo jak velké jsou ostatní problémy pokožky, je potřeba proceduru i několikrát zopakovat.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz