Home Móda Ponča na vodní sporty

Ponča na vodní sporty

by czeko
0 comment

Pončo nemusí být výhradně módní záležitost. Mohou mít také nepostradatelné praktické využití. Oblíbené jsou zejména u vody. Proč někteří lidé neodcházejí za vodními sporty bez pořádného ponča?

Pánové sáhnou po ponču pro frajery, ženy si pro změnu vyberou nějaké elegantní dámské pončo ladící s jejich typickým stylem oblékání. Vedle mnoha střihů a vzorů existuje také mnoho způsobů, jak se dá pončo u vody využít.

1. Zahřeje, ochrání před sluncem

Nezáleží, jestli jezdíte na paddleboardu, věnujete se windsurfingu, plavete, nebo se chodíte k vodě jen tak zchladit. Nikdy netrávíte veškerý čas ve vodě. Alespoň chvíli odpočíváte na břehu. V mokrém oblečení to může být docela nepříjemné.

Stačí, když lehce zafouká vítr a už máte pocit, že nadobro zmrznete. Nebo naopak praží slunce a vy jste jenom v plavkách. Jestli nemáte štěstí na odolnou kůži, mnohdy vám nepomůže ani tlustá vrstva opalovacího krému a spálíte se. Ať vás trápí to či tamto, hoďte na sebe pončo a budete v pohodě.

Důležité je chránit především naše nejmenší. Nezapomeňte sbalit dětské pončo! Ze široké nabídky vzorů a motivů si vybere i ta nejnáročnější ratolest.

2. Všichni si vás všimnou

Tento bod apeluje především na ženy. Jste rády středem pozornosti, vyžíváte se v módních výstřelcích, lišíte se ráda od ostatních? V ponču na vodní sporty si budete užívat každou volnou chvíli strávenou u vody.

Až si při příštím tréninku půjdete koupit pití v novém ponču, zaujmete mnohem více než teď, když po břehu chodíte jen ve svém starém dresu.

3. Chci se opalovat, mám na čem?

V horku je velice lákavé vyvalit se do trávy, koukat do nebe a nechat se opalovat sluníčkem. Co ale dělat, když je vám ležení přímo na trávě nepohodlné a brát s sebou pokaždé deku se vám nechce? Řešení je více než jednoduché: lehněte si na pončo.

4. Chybí ručník? Nevadí, pončo to napraví

U vody se zákonitě namočíte, i když to třeba zrovna nemáte úplně v plánu. Co když si zapomenete ručník? Žádný strach, je tady pončo! Svým materiálem je přímo určeno k tomu, abyste ho mohli využít jako ručník či osušku!

5. Všichni na mne koukají

Převlékání u vody je někdy jen pro ty nejotrlejší. Převlékací kabinky, pokud vůbec nějaké existují, bývají neustále obsazené. Před nimi se táhnou nekonečné fronty. Když se do nich náhodou dostanete, otřesete se hnusem z toho, jak je v nich všechno špinavé a staré.

Převlékat se v křoví má také svá četná úskalí. Být však bez oblečení všem na očích také není zrovna příjemná záležitost. Jak z toho ven? Pomůže vám opět pončo. S trochou šikovnosti se pod ním zvládnete převléknout z mokrého oblečení do suchého. Pončo, vás zachrání před zraky čumilů.

6. Co s mokrými vlasy?

Delší vlasy déle schnou. V horku to až tak nevadí, ale jít s mokrou hlavou v chladnějším počasí nebo větru je docela nepříjemné. Pro takové příležitosti je stvořené pončo s kapucí.

Než vyrazíte domů, oblečte si pončo a kapuci dejte na hlavu. Vyhnete se tak zbytečnému nachlazení, navíc budete vypadat opravdu stylově.

Pončo zkrátka musí vlastnit každý milovník vodních sportů.

Kde najdete velký výběr ponč pro vodní sporty značky Mystic a Brunnoti? Na Showroomu Mystic v Brně nebo Praze či stránkách www.mysticstore.cz

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz