Home Magazín Renovace laku auta: Profesionální detailingové služby

Renovace laku auta: Profesionální detailingové služby

by czeko
0 comment

Renovace laku auta od profesionálů je skvělým způsobem, jak zašlému laku opět dodat lesk a zbavit ho škrábanců a nečistot. Jde o soubor různých detailingových služeb, přičemž se můžete spolehnout na špičkový výsledek a dlouhodobou ochranu laku.

Renovace laku

Renovace laku auta je dostupná ve čtyřech různých programech. V závislosti na tom, pro který se rozhodnete, se také různí výsledky. Zatímco základní program je vhodnou volbou pro každého, kdo chce lak zbavit drobných poškození a spokojí se se základní ochrannou vrstvou, ten nejlepší program nabízí špičkové výsledky. Lak bude zbaven veškerého poškození a ošetřen tím nejlepším grafenovým nanopovlakem, který poskytuje ochranu po dlouhou dobu, až sedm let.

Čištění a renovace

Lak je důležité pro renovaci připravit. Proto je prvním krokem vyčištění vozidla. Jde o detailní ruční mytí, následuje chemická a mechanická dekontaminace laku. Pozornost je věnována také čištění dalších prostorů. To vše je důkladně vyčištěno. Součástí programu může být také strojní čištění světlometů pro korekci drobných poškození. Hlavním bodem programu je pak strojní čištění laku, při kterém se lze zaměřit na korekci drobných a středních poškození, či absolutní korekci s důrazem na optickou čistotu laku.

Ochranné nanopovlaky

Aby výsledek v podobě bezchybného laku dlouho vydržel, je nezbytné aplikovat ochranu laku. Tu lze zajistit různými nanopovlaky. Oblíbenou volbou jsou keramické a grafenové povlaky, které jsou spolehlivé. Pro co nejlepší výsledek se vyplatí investovat do Nano Graphene Coating V3, který poskytuje ochranu po dobu sedmi let. Je stoprocentně hladký a lesklý, jde o konečné řešení leptání, špinění, problémů s vodoznaky a korozí.

Pokud toužíte po dokonalém exteriéru, neváhejte se obrátit na profesionály. Ti pro vás zajistí renovaci a oživení laku a také jeho vhodnou ochranu, aby se vaše investice vyplatila.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz