Home Rady a návody Petr Vaněček podporuje umělou inteligenci v AAA Auto

Petr Vaněček podporuje umělou inteligenci v AAA Auto

by ona
0 comment

Umělá inteligence se dá využít opravdu v každém odvětví. Může nahradit lidskou pracovní sílu, zrychlit procesy, nebo je dokonce zpřesnit. Stačí najít to správné využití. V AAA Auto ho našli, v nutnost aplikovat nové technologie začali věřit už dávno a strategie se jim velmi vyplácí.

Síť AAA Auto spolu s Mototechnou, Auto Diskontem a Driveramou provozuje společnost AURES Holdings. V jejím vedení se letos udály změny, přišel spoluředitel Petr Vaněček, který dříve působil jako provozní ředitel. Je to právě on, kdo má na starosti oblasti umělé inteligence a moderních technologií.

Člověk na správném místě

Karolína Topolová, společná generální ředitelka, se věnuje obchodním aktivitám, vztahům s investory a partnery, zákaznickému centru, marketingu, komunikaci, backoffice, HR a ESG. Naproti tomu Petr Vaněček má na starost mimo jiné digitalizaci, inovaci, IT a data management – tedy oblasti, které hýbou světem. Technologií se rozhodně nebojí, už dávno věří, že jsou klíčem, jak být před konkurencí. V AAA šlapou do AI už nějakou tu chvilku a tak nyní, když konkurence tyto snahy teprve rozjíždí, AI již plně využívají.

Kde všude je AI v AAA Auto?

O názorech Petra Vaněčka jsme si v poslední době mohli přečíst v několika povedených rozhovorech. Je z nich znát, že v AI sám doopravdy věří a ze všech možností, které nám přináší, je nadšený.

Mluví například o tom, jak používají strojové učení pro výkup aut. Místo člověka se na trh dívá software, který vyhodnocuje příležitosti a vytipovává nejlepší auta k výkupu.

S AI se setkáte také v zákaznickém centru. Nejen v psané podobě, bavíme se i o hlasové podobě. Klidně tedy můžete zavolat do AAA Auto, promluvit si s robotem a ani o tom vlastně nevědět.

Petr Vaněček říká: „Výsledky AI jsou nadprůměrné. Jen určitá část hovorů vedených umělou inteligencí, zhruba do čtyř procent, končí u skutečného operátora.“

Testuje se i mnoho dalších případů, ve kterých by AI v AAA Auto šlo využít. Petr Vaněček tyto snahy podporuje a ukazuje se, že je to určitě dobře.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz