Home Magazín Peněženka nás provází již několik století

Peněženka nás provází již několik století

by czeko
0 comment

Přestože jsme byli v době protikoronavirových opatření byli ve většině krámů přímo nuceni používat kreditní kartu, aby prodavačky, co možná nejméně manipulovaly s hotovostí a předešlo se tak šíření tohoto protivného viru, stále při sobě musíme mít i hotovost.

Je spousta menších obchodů, večerek a restaurací, ve kterých platbu platební kartou neakceptují. Obchodníci to nedělají naschvál, protože pokud mají malé tržby, prostě se jim platební terminál nevyplatí, kvůli velmi vysokým poplatkům. A pokud nechtějí zvýšit cenu svých produktů nebo služeb na úkor zákazníka, je pro ně jednodušší terminál nemít. Pro začínající podnikatele jsou platební terminály také velmi drahou záležitostí.

Proto sebou stále nosíme peněženky, abychom v nich uchovali hotovost právě pro tyto případy, když zavítáme do obchodu, kde se nedá platit kartou. Navíc máme spoustu věrnostních kartiček, řidičský průkaz a občanku, které většina z nás nosí právě v peněžence. To už se po staletí nezměnilo. Co se v průběhu času nemění, je také to, že zákazníci nejčastěji nakupují peněženky kožené.  

Dámy přeci jen občas s materiály experimentují, protože berou peněženku jako součást své image a jako módní doplněk. Ale pánské peněženky kožené hrají stále prim. Proč? Kůže je velmi odolný, lety praxe ověřený materiál, který vydrží i hrubší zacházení a to, že jim v kapse peněženka zmokne. Navíc nic nevoní lépe než nová kožená peněženka.

Jak potvrdili zaměstnanci z e-shopu Peněženky AHAL, kožené peněženky jsou mezi zákazníky stále nejvyhledávanějším produktem. Přestože zde vyhledávají i obaly na doklady a pouzdra na kreditní karty, kromě peněženek pro děti, jsou kožené pánské i dámské peněženky těmi nejprodávanějšími.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz