Home Magazín Opravený brzdový třmen jako kvalitní a spolehlivé řešení pro vaše brzdy

Opravený brzdový třmen jako kvalitní a spolehlivé řešení pro vaše brzdy

by czeko
0 comment

Čas od času je žádoucí oprava brzd, jsou totiž náchylné na vnější vlivy, jako je počasí či posypová sůl. Rozhodně však není nutností, abyste kupovali nový brzdový třmen. Namísto toho můžete využít repasi brzdičů, která nabízí rychlé a ekonomické řešení.

Repasovaný brzdový třmen

Repasovaný brzdový třmen byste od nového kusu vůbec nepoznali. Svou kvalitou, vzhledem, funkčností i životností jsou totiž oba typy srovnatelné. Vy si tak ušetříte starosti s nákupem drahého brzdiče, jelikož repase vyjde zhruba na třetinovou cenu. Nemusíte tak zbytečně přeplácet, opravený brzdič slouží stejně spolehlivě jako ten nový. Pokud vás tedy brzy čeká oprava brzd, není o čem přemýšlet.

Brzdový třmen repas

Pro brzdový třmen repas představuje ideální řešení. Celá oprava probíhá důsledně a zajišťuje tak spolehlivý brzdič, ačkoliv není nový. Postup repase je komplexní a zaručuje tak kvalitu. Brzdový třmen je nejprve rozebrán a dochází k vyjmutí celého vnitřního agregátu. Odlitek brzdiče je otryskán od rzi a nečistot, přičemž následuje jeho natření speciální barvou. Ta zvyšuje jeho odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí. V závěru pak dochází k nahrazení vnitřního agregátu za nový a repase brzdového třmenu je tak hotová.

Opravený brzdový třmen

Další výhodou repase je její rychlost. Opravený brzdový třmen totiž můžete mít doma během pár hodin. V případě, že je repasovaný brzdič skladem, můžete si ho hned vyzvednout, či případně nechat doručit. Pokud třmen na skladě není, je třeba opravit ten váš. K opravě přitom mnohdy dochází ten samý den, případně až následující den. K tomu však dochází spíše u atypických a málo používaných brzdových třmenů.

Repase brzdových třmenů je efektivním řešením, které může ušetřit vaši peněženku. Ve vozidle přitom rozdíl nepoznáte.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz