Home Cestování Negarážovaný vůz má velkou nevýhodu – krásná karoserie vozu zachytí všechny nečistoty

Negarážovaný vůz má velkou nevýhodu – krásná karoserie vozu zachytí všechny nečistoty

by czeko
0 comment

Pokud i vy patříte k majitelům vozů, kteří nemají možnost své auto garážovat, a jen neblaze koukáte na svého motorového miláčka, jak se na něj na jaře a v létě snáší neblahá žlutá pokrývka pilu, dokonce ptačí trus či ostatní nečistoty, je čas začít tuto situaci řešit. Co takový sníh nebo šplíchající rozpuštěný sníh se solí, či dokonce odletující kamínky od projíždějících aut? To vše ničí krásný lak na vašem voze. Braňte jej, i když nemáte garáž. Správná autoplachta vám může pomoci. 

Autoplachet je více – vyberte tu správnou

Hlavní roli při výběru krycí plachty na auto, bude hrát především umístění vozu. Tedy, budete jej parkovat doma či před domem? Pokud bude vaše auto garážované, i tam poletují částečky prachu a kvalitní plachta, která má ve spodní části lemu všitou gumu, si s nim jistě poradí.  

U negarážovaného auta je to jiné. Tam je třeba vybírat plachtu pevnější, která odolá nejen sněhu, slunci, kamínkům, ale klidně i krupobití. Plachtu na autě jistě ocení i ti, kteří nemají rádi pracné odklízení sněhu či škrábání námrazy z okna. Ano, i před touto nepřízní plachta ochrání. 

Jakou plachtu zvolit, aby sloužili tak, jak má?

Ze všeho nejdůležitější je, abyste měli správnou velikost plachty, a aby se dala ve spodní části přivázat či jinak zaopatřit proti odfouknutí. V druhém případě, kdy je plachta velká, neukotvená, může pod ní zatékat, prášit se – jednoduše neodehraje svoji hlavní roli. Autoplachty jsou totiž k zakoupení v různých velikostech. Je tedy velice důležité vybrat plachtu takovou, která se bude shodovat s velikostí a typem vašeho vozu. Dokonce ji lze vybrat s výztuhou, která zabrání poškození auta při krupobití.

Abyste si byli jistí výběrem, nejlepší bude, když navštívíte ověřeného prodejce autodoplňků, který vám ochotně poradí nebo bude mít veškeré informace jasně a stručně uvedené. 

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz