Home Bydlení Nábytek z dubu – výbava do každé domácnosti

Nábytek z dubu – výbava do každé domácnosti

by czeko
0 comment

Hledáte kvalitní nábytek pro výbavu své vlastní domácnosti? Nábytek z dubu je kvalitním českým výrobcem masivního nábytku z Plzně. Vysoce kvalitní dubový nábytek, jako jsou komody, stoly, skříně či TV stolky, je vyráběn ručně z bytelného materiálu. Dub byl dříve používán na výrobu bitevních lodí, což jen dokazuje pevnost a spolehlivost nábytku, který je vyráběn z masivního dubu.

Nábytek z masivu je pro zákazníky vyráběn na zakázku, dostupnost jednotlivých kusů je viditelná po rozkliknutí konkrétního produktu. Na základě potřeb a dostupných rozměrů v domácnosti je možné volit rozměry.

Nábytek se standardně dodáván v bezbarvém odstínu dřeva, za malý příplatek je však možné objednat jej v různých barevných odstínech, jako je například hnědý, kouřový, bílý, metalic a mnoho dalších.

Úložné prostory

Žádná domácnost se neobejde bez dostatku úložných prostor. Nábytek z dubu nabízí bohatý výběr komod, které mohou být čistě šuplíkové, či také doplněné o poličky.

Oblíbená šuplíková komoda masiv dub je například prostorný prádelník s 8 šuplíky, které jsou na kovovém pojezdu s tlumeným dojezdem. Do komody je možné umístit jakékoliv oblečení, ale také například ložní prádlo či šuplíky.

Stůl pro nedělní oběd s rodinou

Dalším oblíbeným kusem nábytku, bez kterého se neobejde žádná jídelna, je jídelní stůl masiv. Je vyroben, jak jinak než ze 100% dubového dřeva. Svými rozměry může dosahovat až 90 cm do hloubky a 200 cm na šířku. Díky takovým rozměrům bude možné pohostit širokou rodinu.

Jídelní stůl masiv dub je dodáván v celku jako jeden kus. I z tohoto důvodu se pyšní svou robustní a bytelnou konstrukcí. Nohy jsou vyrobeny slepením 3 vrstev dřeva, které prostupují až do desky stolu. Dřevo je opatřeno bezbarvým olejem, díky kterému se stůl krásně leskne a navíc prodlužuje jeho životnost.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz