Home Cestování Malebná krajina a romantický hotel. Ideální místo pro vaši svatbu

Malebná krajina a romantický hotel. Ideální místo pro vaši svatbu

by czeko
0 comment

Vydejte se na společnou cestu životem pod hradem Karlštejn v malebné krajině Českého krasu na březích řeky Berounky. Je to místo, které patří k jedněm z nejoblíbenějších svatebních lokalit. Je to místo, které je speciální i v prostředí naší vlasti. Je tak dobrým předpokladem k tomu, aby stejně speciální byla také vaše svatba. Co vás zde čeká a proč byste sem měli zavítat? Pojďme si toto výjimečné místo společně představit v následujícím článku.

Prostředí pro svatbu jako stvořené

Především vás tady musí zaujmout velmi pěkný hotel, který je k pořádání svateb jako stvořený. Zdejší romantické prostředí slibuje nezapomenutelné zážitky, které si odsud můžete odnést. Hotel u hradu Karlštejn ostatně sám osobě těží z okolní pohádkové krajiny chráněné krajinné oblasti. Na jejím pozadí se vypíná středověký hrad a svateb viděl už opravdu mnoho. Proč by tedy zrovna ta vaše nemohla být další z nich?

Učiněnou romantiku vám tady nabídnou svatební obřady konané pod širým nebem na přilehlém romantickém ostrově. Klíčová může být také skutečnost, že organizaci svateb zde mají propracovanou do posledního detailu. Všechny společnosti chtivé svatební hosty určitě potěší svatební hostina v party stanu. Pokud jste více na klasické pojetí, jistě vám vyhoví také:

  • Hotelová restaurace
  • Klimatizovaný salonek
  • Letní terasa

Ubytování a zážitky

Nebyl by to samozřejmě ideální hotel pro svatby, pokud by zde chyběly svatební pokoje. Proto jsou tady pro zamilované páry připraveny dva nadstandardně vybavené svatební pokoje, které vám ubytování v hotelu Karlštejn výrazně zpříjemní. Svou svatební noc tady můžete strávit v luxusu a pohodlí italských matrací, obklopovat vás bude moderní nábytek a v prosklené koupelně vás přivítá designová volně stojící vana.

Samotnou svatbu můžete okořenit také řadou tradičních zvyků. Mezi ně patří projížďka ve svatebním kočáru nebo vypuštění bílých holubic. Čekají tady na vás ale také netradičnější zážitky, jako je fotografování s mláďaty bílého tygra.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz