Home Magazín Jarní víkendový pobyt pro dva

Jarní víkendový pobyt pro dva

by czeko
0 comment

Je to už dlouho, co jste si dopřáli s Vaší polovičkou nerušený víkendový pobyt pro dva? Možná je na čase hodit opět na chvíli všechny starosti za hlavu a užít si jeden druhého.

Kam na víkend ve dvou?

Samozřejmě můžete vyrazit o víkendu třeba na chalupu nebo přijmout pozvání kamarádů na návštěvu, avšak ruku na srdce … Když už si po několika měsících uděláte volný víkend, pravděpodobně se budete chtít ukrýt někam, kde Vás nebude nikdo rušit. Vhodnou příležitost k relaxaci poskytují zážitkové víkendy pro dva od Firmy na zážitky. Tyto zážitky se mohou stát také milým dárkem k narozeninám, ke svátku nebo jen tak pro radost. Nabídka je na tolik pestrá, že si vyberou i ti nejnáročnější. Během pobytu na luxusním zámku s romantickou večeří si budete připadat, jako byste se probudili o dvě století dříve s titulem honosné šlechty. Víkendový pobyt pro dva na jachtě je zase skvělou příležitostí k romantice pro ty, kteří se rádi vzdálí od davů civilizace a vyhledají rádi ke chvílím ve dvou dostatek soukromí.

Dejte zapomenout všem starostem během wellness pobytu

Rozmazlovat a hýčkat se můžete nechat během wellness pobytu pro dva. Nahlédněte do portfolia společnosti Firma na zážitky www.firmanazazitky.cz/wellness-zazitky/ a vyberte si takový zážitek, který se pro vás stane pohlazením po duši.Nejenže dáte odpočinout Vaší mysli, ale také revitalizujete Váš organismus. Kromě toho společně prožijete něco, co utkví v paměti vás obou na hodně dlouho. Masáž s nádechem cestování po Asii, detoxikační zábal, pivní koupel s masáží pro dva či ajurvédská masáž bylinkovými pytlíčky je tím nejlepším, co můžete jeden druhému dopřát. 

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz