Home Rady a návody Jak vám pomůže balíček Microsoft Office při studiu?

Jak vám pomůže balíček Microsoft Office při studiu?

by PH
0 comment

Odhodlali jste se začít studovat vysokou školu? V takovém případě se připravte na pořádnou porci seminárních prací, prezentací a dalších úkolů. Ať už vás čeká jakákoliv práce, neobejdete se bez komplexního balíčku Microsoft Office. S čím vám pomůže?

Pomoc od A až po Z

Ať už se bavíme o verzi Office 2016Office 2019, nebo novější Office 2021 – vždy se dívejte po variantě Professional. Ta totiž nabízí zdaleka nejkomplexnější výčet šikovných aplikací, které dříve či později oceníte.

Při studiu na vysoké škole se v žádném případě neobejdete bez staré dobré klasiky v podobě aplikace Word. Právě s její pomocí zpracujete veškeré textové podklady – od seminárek až po bakalářku. Určitě nezapomeňte využívat pokročilé funkce opravy textu, jež vám může zachránit drahocenné body.

Studujete spíše techničtější obor? Pak se pořádně seznamte s tabulkovým procesorem Excel. Ten si poradí s komplexními výpočty, analýzou vložených dat a vyhodnocením na základě zadaných příkazů. Kdo pořádně ovládá tento program, má otevřené dveře do spousty firem.

Zaměřili jste se na marketing? V takové situaci oceníte pokročilou aplikaci Publisher. Ta na základě několika málo kliknutí vytvoří marketingové podklady v podobě brožurek, letáků, newsletterů…

Kde nakoupit nejlevněji?

Vyjmenovat a popsat všechny dostupné aplikace v balíčcích Office není v síle jednoho krátkého článku. Proto si raději řekneme, kde pořídíte doživotní a přenositelnou licenci za pár kaček.

Prostě si rozklikněte webové stránky oblíbeného e-shopu pod odkazy na začátku článku. Dostanete se do prostředí obchodu Dostupnýsoftware.cz, kde si v mžiku pořídíte libovolný balíček mnohem levněji než u konkurence. Ihned po koupi vám přijde e-mail s potvrzovacím kódem, takže budete mít staženo raz dva.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz