Home Magazín Jak najít na seznamce nový vztah

Jak najít na seznamce nový vztah

by czeko
0 comment

Pokud chcete na seznamce oslovit ty správné lidi, pak není nic jednoduššího než využít naplno vyhledávání. Snad každá seznamka má alespoň základní možnost filtrování uživatelů podle nějakých preferencí. Dalším zásadním krokem je registrace a vytvoření kvalitního seznamovacího profilu, který se stane vaší vizitkou a bude místo vás dělat první dojem na kolemjdoucí. Pojďme se na to podívat trochu podrobněji.

Vyhledáváme na seznamce chytře

Ať už jste na seznamce randino.cz nebo na jakékoliv jiné, určitě se podívejte na možnosti vyhledávání. Uživatelsky přívětivá a fér seznamka by měla umožnit alespoň základní vyhledávání uživatelů bez podmínky registrace. Takže pokud máme tuto možnost, zadáme první předvolby. Není nic jednoduššího, než si zvolit kdo nás zajímá, v jakém by měl být věkovém rozmezí a případně určit preferovanou lokalitu. Toto jsou základní předvolby, které byste měli vyzkoušet jako první a až potom přidávat ty další. Určitě se příliš neupínejte na typ vztahu a tak podobně. Základem je objevit fajn protějšek a až potom společně pracovat na jakémkoliv vztahu. Ať už bude přátelský, nebo vážný, to se stejně ukáže až časem.


Plánujete svatbu? Nechte si vytvořit originální pozvánky na svatbu.


Registrace a kvalitní seznamovací profil zvyšuje šanci

Jedna věc je aktivní vyhledávání, kdy procházíte profily a pokud vás někdo zaujme, tak jej oslovíte. Pokud se ale zaregistrujete a vytvoříte si kvalitní profil, pak můžete ušetřit spoustu času, nechat tento profil pracovat za vás a výrazně tak zvýšit šanci na seznámení.

Když už takový seznamovací profil vytváříte, tak se řiďte jednoduchým pravidlem. Pokud to myslíte vážně, vyplňte profil opravdu poctivě a zkuste sami sebe vystihnout reálně. To znamená žádné lhaní, zatajování zásadních informací a podobně. Také nezapomeňte, že pokud přidáte svou aktuální fotku, tak své šance na štěstí výrazně zvýšíte. Ono totiž mnoho uživatelů prohlíží pouze profily s fotkou, takže by to byla velká škoda, aby vám kvůli fotce utekl třeba osudový partner.

Slušná komunikace vás posune správným směrem

Zaujal vás nějaký uživatel? Nebo naopak váš seznamovací profil se někomu zalíbil a napsal vám jako první? Tak pozor, protože tady se rozhodne o tom, jestli se to posune někam dál, nebo se to navždy zkazí dřív, než cokoliv začne. Nezapomeňte, že na každé seznamce je konkurence a vy musíte být napřed. Takže komunikujte slušně, smysluplně a buďte trochu zábavní. Pokud totiž budete převážně používat pouze pozdravy a smajlíky tak věřte, že tím velký dojem neuděláte a komunikace se potom velice rychle zasekne.

Takže nezapomeňte na každé seznamce využít naplno vyhledávání, vytvořit si kvalitní seznamovací profil s fotkou a být v komunikaci co nejlepší. Ať už někoho oslovíte vy jako první, nebo budete odpovídat na vzkazy od ostatních. Pokud si dáte záležet tak brzy zjistíte, že to je mnohem jednodušší a vaše šance výrazně vyšší.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz