Home Bydlení Dovolená po celé léto? S venkovní vířivkou žádný problém

Dovolená po celé léto? S venkovní vířivkou žádný problém

by ona
0 comment

Uznejte sami, není představa dvouměsíčních prázdnin lákavá, i když už dávno chodíte do práce? Máme pro vás skvělou zprávu – dovolenou si můžete užívat den co den po celé léto. A dokonce i mimo něj. Stačí, když si na svou zahradu či terasu pořídíte venkovní vířivku a dokonalý relax máte zaručen.

Venkovní vířivky zažívají boom

Možná jste si už sami všimli, že venkovní vířivky zdaleka již nezdobí jen pozemky majetných osob. V posledních letech se s nimi doslova roztrhl pytel a dnes je najdete na mnoha zahradách či terasách. A není vůbec divu – oproti bazénu nevyžadují nikterak velký prostor, stačí je umístit na rovný, zpevněný terén s dostatečnou nosností, a nemusíte dokonce provádět ani žádné terénní úpravy. Navíc je můžete – při vhodně zvoleném modelu – používat celoročně, a to dokonce bez nutnosti zastřešení. A výhody přinášejí i jejich benefity. Nejen, že si ve venkovní vířivce užijete dokonalý relax ve svém soukromém wellness centru, ale navíc prospějete svému zdraví.

Pobyt ve venkovní vířivce prospívá zdraví

Pokud jste ještě neslyšeli o hydromasáži, pak vězte, že se jedná o vysoce účinnou masáž vodou. Její účinky znali už v dávných dobách a dnes je dokládají i různé studie. Z promyšleně rozmístěných trysek venkovní vířivky tak vycházejí dokonale cílené proudy vody, které masírují jednotlivé partie vašeho těla. Tím uvolňují svalstvo a veškeré napětí, navíc zmírňují bolesti kloubů a zlepšují jejich pohyblivost, stimulují krevní oběh, podporují činnost lymfatického systému, a pomáhají tak nejen k dosažení lepšího stavu pokožky, ale zároveň bojují proti projevům celulitidy. Pravidelná hydromasáž pak také zlepšuje imunitu, což oceníte zejména v podzimních a zimních měsících. A opomenout nesmíme ani na jejich přínosy pro psychiku – pobyt ve vířivce podporuje tvorbu endorfinu, hormonu štěstí, a dodá vám tak lepší náladu a pomůže zapomenout na starosti všedních dnů.

Chcete-li si tedy užívat dovolenkový režim nejen celé léto, ale po celý rok, pořiďte si na svou zahradu celoroční model venkovní vířivky a ponořte se do bublinek. Zakoupit můžete vířivky v Praze i dalších městech, vždy ale zavítejte k renomovaným prodejcům, kteří prodávají venkovní vířivky světoznámých značek – budete tak mít jistotu, že vám bude vířivka sloužit dlouhá léta a přesně tak, jak má.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz