Home Cestování Dobrá lyžovačka 2018/2019 v Malé Fatře – začněte plánovat včas

Dobrá lyžovačka 2018/2019 v Malé Fatře – začněte plánovat včas

by czeko
0 comment

Lyžovačka v Malé Fatře je tip na lyžovačku, která vás nebude příliš stát a zároveň potěší celou rodinu. Pokročilí i začátečníci, rodiny s dětmi i bez nich ocení všechno, co lyžovačka na Slovensku v Národním parku Malá Fatra nabízí. V rezortu Uhorčík najdete tři chaty na pronájem Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Kromě krásné přírody, která vás na lyžovačce přivítá, tu budete mít možnost vyzkoušet různé další atrakce. Například sněžnicový pochod, lavinový program, jízdu na bobové dráze, snowtubing a mnoho dalšího. I proto je Malá Fatra oblíbená nejen mezi návštěvníci ze Slovenska, ale také mezi těmi z okolních zemí.

Středisko Vrátná

Kvalitní 5-hvězdičkové lyžařské středisko Vrátná nabízí více než 14 km sjezdovek v celkem 4 lokalitách – Paseky, Poludňový Grúň, Chleb, Príslop. Z celkového počtu 14 km sjezdovek je 1 km lehké náročnosti, 8 km středně těžké, a 5 těžkých. Pro snowboardisty je k dispozici snowboard park, freeride zóny sahají až do výšky 1709 metrů nad mořem. Pro děti je na svahu Kid Zone s lyžařskou školkou a babysitting na kopci, kde se vám o děti postarají zatímco budete lyžovat. Ve Vrátnej je také dostatečný počet parkovacích míst a parkování zde je bezplatné.

Pokud vás někdy přestalo bavit lyžování v jednom středisku, u nás v okolí máte na výběr hned tři střediska. Ve vzdálenosti do 45 km jsou další dvě top slovenská lyžařská střediska – Velká Rača a Kubínská Hola. Obě střediska jsou kvalitní a vhodná i pro rodiny s dětmi.

Krásná Terchová

Ubytování v Terchovej v Malé Fatře vhodné pro lyžaře i rodiny s dětmi se nachází v rezortu Uhorčík. V tomto rezortu najdete tři chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha, které si oblíbí i rodiny s dětmi. Chaty mají certifikát „Vstupte s dítětem“. Aby bylo lyžování ještě výhodnější můžete využít některý z výhodných balíčků s ubytováním se slevami na lyžování i na atrakce. Balíčky obsahují slevy na skipasy a v některých balíčcích naleznete dokonce vstup do wellness zdarma.

 

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz