Home Cestování Chcete si sjet na lyžích ledovec? Určitě se zaměřte na lyžování v Rakousku

Chcete si sjet na lyžích ledovec? Určitě se zaměřte na lyžování v Rakousku

by czeko
0 comment

U nás je spousta lyžařů, kteří se rok co rok vydávají do našich i zahraničních hor, aby si užili sněhu, pořádné lyžovačky a vychutnali si kouzlo zasněžené krajiny. Pokud i vás láká lyžování na upravených sjezdovkách o skvělé délce, zaměřte se na lyžování v Rakousku.

Cestujte se spolehlivou cestovní kanceláří a agenturou

Pokud si chcete užít pobyt cenově výhodný, mít postaráno o skvělé ubytování na ověřeném místě, můžete využít služeb Cestovní kanceláře a agentury Traveller, která je specialista na lyžování Rakousko.

Koupit si můžete např. zájezd, který vám umožní lyžování v Rakousku se skipasem a vyjde vás cenově velmi výhodně. Poklidná dovolená v zimě je snem mnoha rodin s dětmi, a vy si ji tak můžete užít bez jakýchkoli starostí o hledání vhodného zájezdu. Stačí domluvit si čerpání řádné dovolené v práci, dohodnout se doma, vybrat vhodný termín příjezdu a vyrazit.

Traveler.cz vám přináší také lyžování na ledovci Rakousko. Na výběr máte hned z několika ledovců. Oblíbený je např. ledovec Kaprun. KITZSTEINHORN – Kaprun je první ledovcová oblast Rakouska, jež nabízí zážitek spojený s lyžováním celoročně. Najdete zde široké svahy se sjezdovkami z přírodního sněhu, varianty lyžařských cest pro freeride, 3 x snowpark a dokonce největší superpipe pro freestylery. Zážitky na vás čekají v Gipfelwelt 3000, i ve stylovém ICE CAMPu. Horní stanice Kitzsteinhornu se nachází ve výšce 3 029 m. n. m. a její součástí je panoramatická terasa „Top of Salzburg“. Jde o celoročně dosažitelný bod i bez znalosti alpinistiky.

Dopřejte oddech tělu i duši

Také termální lázně Rakousko můžete v zimě uvítat, zvláště když máte rádi jak sníh, tak wellness procedury a péči. Co třeba termální lázně Therme Laa?

Více na traveler.cz.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz