Sobota, 3 června, 2023
Domů » Znáte rodinnou firmu Djeco a jejich jedinečné hračky pro děti?

Znáte rodinnou firmu Djeco a jejich jedinečné hračky pro děti?

by Emma Nová
0 comment

Hračky jsou v dětském světě nesmírně důležité. Není ale třeba s nimi plnit každé volné místo dětského pokojíčku. Vybírat hračky by měl každý rodič pečlivě. Hračka by totiž neměla děti jen zabavit. Správné hračky zvládnou mnohem víc! A takovými hračkami jsou i ty od rodinné firmy Djeco.

Jaká by měla být správná hračka?

Správné hračky pro děti by měly být bezpečné a splňovat normy – to si lze jednoduše ověřit označením certifikátů.

Dnes je výběr hraček obrovský. Regály obchodů jsou přeplněné. Výrobci by se proto měli snažit šetřit přírodu a při výrobě hraček se vracet zpět k přírodním materiálům jako je dřevo. Dřevěné hračky jsou navíc odolné proti poškození a bezpečné.

Hračky by měly rozvíjet dítě ve všech směrech – rozvíjet komunikaci, kreativní myšlení, fantazii, zájem o svět, i jemnou motoriku u dětí hrou.

Představujeme Djeco

Djeco je francouzskou značkou, která vznikla v 50. letech minulého století. Dodnes si firma drží vysoko postavenou laťku a získala i u nás ocenění jako Hračka roku nebo Správná hračka.

Co nabízí Djeco?

Hračky Djeco přináší na trh hračky s originálním designem, které děti mají nejen bavit, ale hlavně rozvíjet po všech stránkách! V jejich nabídce naleznete:

  • hračky pro děti všech věkových kategorií
  • hračky rozvíjející hrubou i jemnou motoriku
  • kreativní sady pro holky i kluky
  • hračky vyrobené ze dřeva
  • didaktické hračky pro rozvoj řeči, smyslového vnímání, poznávání písmen, barev, tvarů a dalších
  • společenské hry rozvíjející logiku, pozornost, paměť, zručnost i kreativitu

Mějte na paměti, že to nejsou jenom hračky, kterými můžete svoje malé poklady rozvíjet. Víte například, jak vybírat volnočasové aktivity pro děti?

Alena Mrvíková, SEO služby a copywriting

Redakce doporučuje

Leave a Comment

O nás

LiveMag – Magazin o módě a životním stylu

@ 2008 – 2023; Provozovatelem webu je Ing. Vítězslav Kotík, MBA, U Michelského mlýna 1535, Praha 4, Inzerci na webu zajišťuje Redakce: info@press-media.cz