Home Magazín Život v Praze nabízí kariéru i zábavu v jednom balení

Život v Praze nabízí kariéru i zábavu v jednom balení

by czeko
0 comment

Vychutnat si život plnými doušky, vědět, že jste udělali dobré rozhodnutí a váš byt bude jednou dobře sloužit i dětem. Žižkov je místem, kde v příštích letech přibydou zelené plochy a vyroste velké obchodní centrum a vzhledem k výborné občanské vybavenosti a dopravní obslužnosti se zde bude dařit hlavně mladým rodinám. Školky a školy doslova v docházkové vzdálenosti, poblíž jsou i bary, restaurace a třeba i kino, samozřejmě se myslí také na veřejnou zeleň. A pracovní příležitosti? Těch se nabízí celá řada…

Výborná lokalita nejen pro rodinný život

Do budoucna na Žižkově vyroste velká obchodní čtvrť, takže bydlení a zaměstnání nemusíte mít nijak daleko od sebe. Výhodou je i dopravní obslužnost, neboť byty na prodej Praha 3 mají v docházkové vzdálenosti zastávku autobusu, který vás doveze ke stanici metra nebo nádraží, případně kamkoliv jinam.

Ceny nemovitostí sice mohou v čase mírně kolísat, ale v dlouhodobém horizontu je stoprocentně jasné, že půjdou nahoru. Jde tedy o výbornou investici, která do budoucna zabezpečí vaši rodinu.

Bydlení uprostřed zeleně aneb klidné místo

Atraktivní bydlení Na Vackově v sobě snoubí moderní trendy a útulnost, na výběr je mezi byty z kategorií 1+kk až 5+kk, nechybí ani lodžie, garážová stání nebo předzahrádky pro víkendové chvíle pohody. Centrum Prahy je nadosah, přitom budete žít v klidném prostředí – co víc si přát, že?  

V blízkém okolí je supermarket, ale i čerpací stanice, několik restaurací a kaváren, sportovní areály nebo bankomaty. Není tedy nutné například kvůli výběru peněz nebo natankování paliva do auta jezdit do jiné části Prahy, naopak, veškerá občanská vybavenost je připravena v docházkové vzdálenosti. Jinými slovy, lze tedy ušetřit čas, který je potom možné věnovat svým koníčkům.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz