Home Bydlení Vybavte své obydlí barvami, pohodlným nábytkem a starožitnostmi

Vybavte své obydlí barvami, pohodlným nábytkem a starožitnostmi

by czeko
0 comment

Čeká vás renovace svého obydlí, jehož součástí je také obměna nábytku? Pokud už děti vyrostly, nemusíte se obávat investovat finance do kvality a pořídit si tak kvalitní moderní nebo designová křesla, stejně jako kvalitní italské sedačky léty prověřené značky. Na IBA nábytek vás navíc může okouzlit a nalákat kousek přepychu v podobě zámeckého nábytku. Nechejte se inspirovat článkem, který nabídne přehled využití jednotlivých kusů ve vaší domácnosti.

Kvalitní sedačky k dennímu i nočnímu odpočinku

Vylétly už děti z rodinného hnízda, čas od času se však scházíte na rodinném obědě nebo večeři, která se následně přehoupne k příjemným rozhovorům u vína a od tepla krbu už se nikomu nechce? V tom případě by vám mohla přijít vhod rozkládací sedačka na každodenní spaní, na které se díky spacímu mechanizmu, napodobujícímu funkci opravdové postele, vyspí do růžova každý. Italské sedačky značky ALTEREGO DIVANI nabízí vysoký komfort, jedinečnost, účelnost a kvalitu. Většina těchto sedaček je možné sestavit i jako rohové sedací soupravy s lenoškou nebo otomanem. Vzhledem k tomu, že sedačka, která má sloužit k dennímu i nočnímu odpočinku má více příležitostí ušpinit se, její možnost 100% čistoty zajišťuje plně nebo částečně odnímatelné potahové pokrytí sedačky. Sedačka na každodenní spaní či odpolední či večerní odpočinek tak bude moci být udržována a se správnou a pravidelnou péčí dlouhá léta využívána.

Zámecký nábytek doplněn o moderní prvky

Rádi byste své obydlí vybavili moderním nábytkem, avšak kousek elegance v podobě zámeckého nábytku, ze kterého dýchá historie, se vám zdá stejně lákavý, jako nám? Zámecký nábytek nabízí například předsíňové stěny sloužící k odložení kabátů při příchodu domů a také různých doplňků, deštníku nebo klíčů. Na chodbě se hodí mít také místo, kde je možné sednout si ke šněrování bot a k tomu mohou náramně posloužit moderní křesla, která hýří barvami. Pokud se vám křeslo nehodí do chodby, ale raději byste jej umístili do čtecího koutku? Zde se mohou náramně vyjímat designová křesla doplněná o podstavec pod nohy.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz