Home Magazín Srovnání parametrů Bitdefender VPN Premium vs VPN HUB: V čem je která lepší?

Srovnání parametrů Bitdefender VPN Premium vs VPN HUB: V čem je která lepší?

by czeko
0 comment

Která VPN nabízí více, BitDefender Premium VPN, nebo toho více nabízí VPNhub? Parametry obou VPN jsme pečlivě porovnali, konečný výsledek je 7,4/10 – 5,6/10.

Rychlost připojení BitDefender VPN Premium vs VPNhub, která sviští rychleji?

Hodnota rychlosti stahování a nahrávání dat patří mezi nejdůležitější parametry, platí to i o BitDefender Premium VPN a VPN HUB.

Průměr měření downloadu u první z testovaných dosáhl hodnoty 132 Mb/s, stahování u druhé VPN běželo 16 Mb/s. BitDefender je o 116 Mb/s rychlejší oproti VPN HUB.

Z měření vyplynulo, že průměrný upload u BitDefender Premium VPN dosáhl hodnoty 98 Mb/s. VPN HUB jsme v průměru naměřili 6 Mb/s, je tak o 92 Mb/s pomalejší.

Třetí parametr (rychlost odezvy) byl u první testované VPN 13 ms. Druhé VPN HUB jsme naměřili 35 ms. Nižší rychlost odezvy je výhodnější, takže BitDefender se ukázala být o 22 ms lepší.

Průběžné skóre Bitdefender VPN Premium vs. VPN HUB tak je 7 /10 – 3/10.

Povede se Bitdefender VPN Premium obejít ochranu Netflixu?

Rychlost stahování je pro odblokování Netflixu důležitá, Bitdefender Premium VPN tuto dovednost má. Pro odblokování většinou stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, VPN HUB cizojazyčný Netflix odblokovat nezvládá.

S aktivovanou VPN můžete rovněž sledovat videa na YouTube, která jsou v Česku skryta, přičemž VPN HUB tuto schopnost nezvládá. Druhá VPN funkci odblokování YouTube videí má.

Kvalitní VPN mají zahrnutu ochranu před únikem DNS, zvládají multi-hop připojení a whitelist. Pro představu Bitdefender Premium VPN má ochranu před únikem DNS a VPN HUB třeba nezahrnuje whitelist.

Ve srovnání funkcí je skóre 10 /10 versus 8/10.

Obstojí BitDefender v nabídce počtu serverů a zemí?

Příliš málo serverů může být předzvěstí nízké rychlosti, BitDefender udává 1 300 serverů. V seznamu VPNhub jsme našli celkem 1 000 serverů. První jmenovaná jich tak nabízí o 300 víc .

Důležitá je také nabídka zemí se servery, u VPN HUB v době psaní článku byl 60. Druhá z porovnávaných VPN má 51, což je o 9 méně. V tomto měření sil tak prohrává .

Za zmínku stojí také počet současně připojitelných zařízení, kterých BitDefender zvládne 10. VPN HUB dokáže současně připojit 5 zařízení. Úplný přehled vlastností najdete v článku nejlepší VPN zdarma.

Jaké platformy podporuje Bitdefender Premium VPN a které nabízí VPNhub?

Podporovaná zařízení patří mezi nejdůležitější parametry při výběru VPN, Bitdefender Premium VPN má v nabídce operační systém Android a zabezpečí přístroje na systému iOS. Druhá VPN VPN HUB systém iOS zabezpečí, telefony a tablety s Androidem dokáže chránit.

Za zmínku stojí také informace o sídle VPN, neboť tamní legislativou se řídí případné sdílení informací o uživatelích s policií. Bitdefender Premium VPN je registrována v Rumunsku. Druhá z VPN v našem porovnání sídlí na Kypru.

Appka Bitdefender Premium VPN je k dostání v českém jazyce, VPN HUB česky přeložena není.

V hodnocení platforem dosáhla BitDefender bodového součtu 10/10 a VPN HUB si nese hodnocení 10/10.

Cena Bitdefender VPN Premium vs. VPNhub

VPNhub lze mít od 86 Kč měsíčně, objednat druhou z VPN si můžete již od 103 Kč měsíčně. Výsledné hodnocení VPN za poměr ceny a dostupných funkcí je 2/10, respektive 4 /10 pro druhou VPN ze srovnání.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz