Home Cestování Kam v červnu za kulturou či na výlet?

Kam v červnu za kulturou či na výlet?

by czeko
0 comment

Čokoládová tretra 2018

Od 18. dubna do 13. června

Aletický klub SSK Vítkovice

 

Máte-li doma malého sportovce, určitě byste jej měli přihlásit na unikátní aletický běžecký seriál, kterého se v letošním roce pravděpodobně zúčastní více jak 14 000 dětí ve věku do 11 let. Závody probíhají již od 18. dubna a putovat budou po celkem 22. městech. Zajímavostí je, že první Čokoládová tretra se běžela již v roce 1961, má tedy dlouholetou tradicí a vy teď můžete být její součástí!

 

Středověké tábořiště

16.června od 10:00 do 22:00 hodin

Lázně Bělohrad

 

Pokud se zajímáte o období středověku a tohle téma baví i vaše děti, určitě se 16. června vydejte do Lázní Bělohrad, kde se koná akce zvaná Středověké tábořiště. Prohlédnout si zde budete moci život ve středověku, nahlédnete do tehdejší polní kuchyně a chybět nebudou ani ukázky bojů, které nadchnou především tatínky a chlapce. Akce se koná již třetím rokem a vy byste si ji určitě neměli nechat ujít.

 

Krása (v) kostýmu – výstava nejkrásnějších operních kostýmů z Národního divadla

Od 1. června do 31. srpna

Zámek Litomyšl

 

Nádherný zámek v Litomyšli zve všechny malé i velké účastníky na mimořádnou výstavu nejkrásnějších operních kostýmů z Národního divadla. Akce se koná k příležitosti oslavy 450. narozenin zdejšího zámku a současně i 60. ročníku národního festivalu Smetanova Litomyšl. K vidění zde budou desítky nádherných kostýmů, které budou doplněné o základní historické údaje a fotografie z představení.

 

Motoráčkem za permoníky

Od 19. května do 18. srpna

Areál KUKLA Permonium

 

Jak by se vám líbil celodenní výlet do Zastávky u Brna, na který byste se vydali motorákem M 262? Od 19. května do 18. srpna můžete společně s dětmi absolvovat nostalgickou jízdu, která začíná na brněnském hlavním nádraží. Motorový vůz M 262 získal přezdívku Ponorka a na kolejích se objevil již v 50. letech.

 

 

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz