Domů » Díky slevovým kódům můžete za nákup v elektru značně ušetřit

Díky slevovým kódům můžete za nákup v elektru značně ušetřit

by Emma Nová

Rádi nakupujete zboží v akci, ale nechcete čekat jen na příležitosti z letáku? V tom případě můžete vyzkoušet mnohé slevové kódy, díky nimž můžete nakupovat nejrůznější zboží za mnohem příznivější ceny. A nejedná se jen o hmatatelné zboží, ale také třeba dovolenou či jiné zážitky.

Směle do elektra

Každý alespoň občas potřebujeme novou televizi, pračku, sluchátka nebo třeba počítač. Slevy jsou v prodejnách elektra pravidelné, zvláště pokud jste zvyklí dostávat do schránky nebo e-mailu jejich aktuální letáky. Většinou je dostáváme co 14 dní. Vyzkoušet ale můžete i slevové portály, na které různí prodejci téměř všech odvětví nabízejí něco navíc, než najdete v letácích.

Dobrým příkladem je např. slevový kód Okay. Díky němu můžete získat až do konce letošního roku slevu ve výši 100 Kč při nákupu za minimálně 1 000 Kč. Sleva sice neplatí na předobjednávky, akce a produkty Apple, ale i tak je velmi příjemná. Rekonstruujete kuchyni? Tak to by vás mohla zajímat i nabídka, kdy si můžete koupit až o 2/3 levnější kuchyni na Okay.cz. Kompletní slevové akce a kupóny najdete na pandakupony.cz.

Poznejte Egypt za výbornou cenu

Rádi cestujete, poznáváte dálné země, jejich kuchyně, tradice, památky…? Tak to byste mohli využít slevový kód Blue-Style, s nímž na vás čeká nejlevnější last minute Egypt. Chcete se podívat někde dál? Skvělý je i kupón, s nímž můžete ušetřit 35 % z ceny za exotickou dovolenou. Přejete si na Maledivy, do Keni, Emirátů či na Seychely? S tak velkou slevou si dovolenou v těchto zemích může užít mnoho z nás.

Neváhejte a sledujte aktuální nabídky slevových akcí, kódů a kuponů, jejichž platnost je časově omezená. Ať už potřebujete vybavení do domácnosti, oblečení pro sebe či děti, zahradní techniku nebo třeba zimní zájezd, na všem můžete značně ušetřit.

Redakce doporučuje