Home Finance Díky slevovým kódům můžete za nákup v elektru značně ušetřit

Díky slevovým kódům můžete za nákup v elektru značně ušetřit

by czeko
0 comment

Rádi nakupujete zboží v akci, ale nechcete čekat jen na příležitosti z letáku? V tom případě můžete vyzkoušet mnohé slevové kódy, díky nimž můžete nakupovat nejrůznější zboží za mnohem příznivější ceny. A nejedná se jen o hmatatelné zboží, ale také třeba dovolenou či jiné zážitky.

Směle do elektra

Každý alespoň občas potřebujeme novou televizi, pračku, sluchátka nebo třeba počítač. Slevy jsou v prodejnách elektra pravidelné, zvláště pokud jste zvyklí dostávat do schránky nebo e-mailu jejich aktuální letáky. Většinou je dostáváme co 14 dní. Vyzkoušet ale můžete i slevové portály, na které různí prodejci téměř všech odvětví nabízejí něco navíc, než najdete v letácích.

Dobrým příkladem je např. slevový kód Okay. Díky němu můžete získat až do konce letošního roku slevu ve výši 100 Kč při nákupu za minimálně 1 000 Kč. Sleva sice neplatí na předobjednávky, akce a produkty Apple, ale i tak je velmi příjemná. Rekonstruujete kuchyni? Tak to by vás mohla zajímat i nabídka, kdy si můžete koupit až o 2/3 levnější kuchyni na Okay.cz. Kompletní slevové akce a kupóny najdete na pandakupony.cz.

Poznejte Egypt za výbornou cenu

Rádi cestujete, poznáváte dálné země, jejich kuchyně, tradice, památky…? Tak to byste mohli využít slevový kód Blue-Style, s nímž na vás čeká nejlevnější last minute Egypt. Chcete se podívat někde dál? Skvělý je i kupón, s nímž můžete ušetřit 35 % z ceny za exotickou dovolenou. Přejete si na Maledivy, do Keni, Emirátů či na Seychely? S tak velkou slevou si dovolenou v těchto zemích může užít mnoho z nás.

Neváhejte a sledujte aktuální nabídky slevových akcí, kódů a kuponů, jejichž platnost je časově omezená. Ať už potřebujete vybavení do domácnosti, oblečení pro sebe či děti, zahradní techniku nebo třeba zimní zájezd, na všem můžete značně ušetřit.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz