Home Cestování Duhový park – zábava pro celou rodinu

Duhový park – zábava pro celou rodinu

by czeko
0 comment

Ikdyž už je počasí v těchto dnech daleko přátelštější a sluníčko se na nás z oblohy usmívá stále častěji, najdou se dny, kdy prší a je docela chladno. V takových chvílích jsou rodiče zavření doma s dětmi, které se nudí a vymýšlejí nejrůznější lumpárny. Máte-li i vy doma malé raubíře, kteří potřebují neustále něco podnikat a nuda je pro ně utrpení, pak právě pro vás mámě skvělý tip na výlet pro celou rodinu. A můžeme vám zaručit, že si ho užijí jak děti, tak i dospělí!

Byli jste už někdy v Duhovém parku?

Znáte Duhový park? Pokud ne, pak věřte, že jakmile si přečtete náš dnešní článek, půjdete jej okamžitě hledat na internetu! Tenhle dětský sportovně-zážitkový areál nenachází v obci Třebovle, což je asi 20 minut cesty od Prahy poblíž městečka Kouřim. Duhový park má celkovou rozlohu 55 000 m2 a funguje již čtvrtým rokem.

Na co se můžete těšit?

Duhový park pro své návštěvníky nabízí opravdu spoustu možností pro vybití energie. Najdete zde desítky zajímavých atrakcí a lákavých her, které jsou určené jak pro děti tak i pro dospělé – udává se věkové rozpětí od 2 let do 99 let. Vyrazit sem proto může celá rodina, nebo klidně i babičky s dětmi. Kromě atrakcí všeho druhu se můžete těšit na jednu z největších trampolín v České republice. Mezi další atrakce patří autodráha se šlapadly, Larp aréna (něco jako paintball, ale s luky a šípy), zajezdit si můžete na mini segwaiy, vyzkoušet vodní atrakce ve vodním parku nebo navštívit relaxační zónu. Je tady toho opravdu hodně, takže si každý přijde na své!

Až vám vyhládne

Je jasné, že po vyzkoušení tolika atrakcí a lákadel asi dostanete hlad. Určitě si s sebou nemusíte brát svačinu, takže řízky s chlebem a okurkou klidně nechte doma. V Duhovém parku se chutně najíte, dáte si tady s dětmi něco lahodného na zub a všechno to spláchnete něčím k pití. Rodiče si mohou dát kávu a nějaký ten zákusek k tomu.

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz