Home Rady a návody Webové stránky jsou základem pro každého úspěšného podnikatele. Jak na ně?

Webové stránky jsou základem pro každého úspěšného podnikatele. Jak na ně?

by PH
0 comment

Ať už podnikáte v libovolném oboru, online prezentace je v dnešní době vším. Právě ta dokáže přilákat drtivou většinu zákazníků – od mladých jedinců až po důchodce. Vytvoření webových stránek je však úplná věda, která vyžaduje zásah odborníků. Jak na to?

Zvolte si správnou webovou agenturu

Chtěli jste si narychlo sesmolit jednoduché stránky svépomocí? Pak vás musíme zklamat. Tímto způsobem sice ušetříte, ale zároveň nevyděláte ani korunu. Vaše konkurence totiž disponuje opravdu profesionálními stránkami, které spolehlivě přilákají drtivou většinu zákazníků.

Správná webová agentura totiž navrhne funkční wireframe stránek, postará se o úderné texty i lákavou grafiku. Stejně tak vytvoří rychlou, stabilní a zabezpečenou prezentaci. Zároveň vezme v potaz i optimalizaci pro vyhledávače a další důležité úkony. A výsledek?

Budou-li potenciální zákazníci vyhledávat určitý druh služeb na internetu, vaše prezentace jim vyskočí jako první. Výzkumy jasně ukázaly, že 96 % zákazníků klikne na některý z prvních pěti odkazů.

Tvorba webu s agenturou Beneficio

Chcete-li opravdu funkční webové stránky, je pro vás dobrou volbou hlavně ověřená marketingová agentura Beneficio. Ta disponuje týmem dvanácti odborníků, již za sebou mají více než 150 úspěšně dokončených webů. Za léta své praxe přitom obsloužili podnikatele ze všech odvětví – od řemeslníků až po majitele penzionů nebo realitní kanceláře…

Webové stránky realizují s pomocí moderní platformy CMS Strapi. Ta se chlubí hlavně vysokou rychlostí, což ocení vaši zákazníci i samotné vyhledávače. Skvěle se zobrazuje nejen na počítačích, ale i na mobilech a tabletech.

Díky pokročilé SSL, API rozhraní i dalším technologiím je téměř nemožné váš web napadnout. To platí i v případě, kdy by na vás někdo útočil automaty.

Daný systém se velmi snadno propojuje s platebními branami, účetními systémy i dalšími interními aplikacemi. Získáte tak dokonalý přehled a administraci na základě kliknutí myši.

Jako koncoví uživatelé rozhodně oceníte jednoduchou administraci svých stránek. Systém CMS Strapi je rozložený do přehledných okének, která si můžete snadno upravovat podle svého přání. Kvůli každé maličkosti tak nemusíte shánět programátory a platit desítky tisíc korun.

Prohlédněte si reference

Ať už vás zajímá jednoduchá prezentace, komplexní firemní stránky, či spíše tvorba e-shopu, ze všeho nejdříve si prohlédněte ukázky předchozích projektů agentury Beneficio. Na základě fotografií i vlastní návštěvy konkrétních stránek získáte tolik potřebnou inspiraci.

Pokud vás nějaký design zaujme, stačí si domluvit realizaci podobných webovek. A co víc, můžete je mít hotové do 14 dní.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz