Vyhrajte luxusní kabelku s pekařstvím PAUL

To, že jsou makronky z pekařství PAUL neodolatelnou lahůdkou, ví snad každý, kdo je ochutnal. Na jaře ovšem společně s pastelově barevnými zákusky můžete soutěžit o hodnotné ceny mezi kterými je například kabelka značky Furla.

Sladké pochutiny macarons či macaroons, jak se také nazývají, jsou neodmyslitelnou součástí tohoto francouzského pekařství s dlouholetou tradicí. Na jaře se vám při koupi minimakronek nebo dárkového balení minimakronek dostane kromě skvělé chuti i možnost zasoutěžit si o skvělé ceny. Při jejich koupi se totiž můžete zařadit do slosování, které bude probíhat každý týden od 3. března až do 4. května. První místo bude odměněno luxusní kabelkou Furla Metropolis, 2. místo nabídne výherci dárkovou kartu do pekařství v hodnotě 2.000,- a třetí výherce bude odměněn kartou v hodnotě 1.000,-.

Makronky, které jsou dnes již světoznámou lahůdkou, ovšem nepochází původně z Francie, jak by se mohlo na první pohled zdát. Poprvé se totiž objevily v Benátkách. Do Francie se dostaly díky Kateřině Medicejské, dceři florentského vévody, která si je natolik zamilovala, že je pro ni začali připravovat cukráři i ve Francii. Později si na nich už začala pochutnávat šlechta a zásluhou dvou sester, které si jejich prodejem začaly přivydělávat, se o nich brzy dozvěděl téměř každý. A díky pekařství PAUL si na nich můžeme dnes pochutnávat i u nás a na jaře si společně s nimi i zasoutěžit o skvělé ceny. 

Více se dozvíte na sociálních sítích pekařství PAUL.

Related posts

Jarní úklid: Průvodce pro osvěžení vašeho domova

V Lift je více než klasický facelift

Buďte jedineční, nesplyňte s davem. Jak vonět jinak?