Home Rady a návody Neriskujete zbytečně při nákupu dálniční známky? Víme, na co si musíte dávat pozor

Neriskujete zbytečně při nákupu dálniční známky? Víme, na co si musíte dávat pozor

by PH
0 comment

Málokdo tuší, že nákup obyčejné dálniční známky se může proměnit ve velmi nepříjemnou záležitost. V naší zemi ji lze totiž zakoupit u celé řady e-shopů. Některé z nich jsou poctivé, jiné znamenají katastrofu. Na co si musíte dávat pozor?

Věřte jen známým e-shopům

Dálniční známku si vždy kupujte pouze u známých a ověřených e-shopů. Správně postavený online obchod musí obsahovat kontaktní údaje na své provozovatele (IČO, adresu, telefon…). Stejně tak si hlídejte dostatečný počet internetových recenzí od předchozích zákazníků. Ty dokážou napovědět mnohé.

Odborníci varují, že některé obchody se mohou pokusit ukrást vaše platební údaje. Jiné zase skrývají reálnou cenu známek. Tu se dozvíte až v úplně poslední fázi, a to během samotné platby. Najednou se dozvíte, že daný kus stojí více, než kolik bylo napsáno na úvodní stránce.

Kde na vás tedy čeká dálniční známka 2024? Mrkněte se například do oblíbeného e-shopu pod vloženými odkazy. Tito odborníci prokazatelně fungují, mají poctivě vyplněné kontakty a jsou známí mezi lidmi. A co víc, za každou zakoupenou známku vysadí jeden strom do české přírody. Doposud se zasloužili o 56 560 nových stromů.

Jak zjistíte platnost současné dálniční známky?

Koupili jste si před nějakým časem známku a nevíte, jestli stále platí? Pak si rozklikněte stránky pod odkazem platnost dálniční známky. Do kolonek vyplňte svou SPZ a zemi registrace vozidla. Za minutku zjistíte vše potřebné.

Malý tip na závěr – pokud si chcete koupit roční dálniční známku, raději to udělejte nyní. Na začátku března vláda tento typ zboží zdraží z 1 500 Kč na 2 300 Kč. Nikdo z nás nejspíše nechce zbytečně vyhazovat 800 Kč z okna. Raději si za dané peníze natankujte několik desítek litrů pohonných hmot.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz