Home Magazín Kurz pro pracovníky v sociálních službách je vám dostupný i online

Kurz pro pracovníky v sociálních službách je vám dostupný i online

by czeko
0 comment

Mnoho z nás není natolik flexibilních, abychom mohli docházet pravidelně na kurz na konkrétní místo a absolvovat ho společně s dalšími zájemci. Naštěstí v dnešní moderní době existuje náhradní řešení. Je příjemné a mnohem dostupnější, ať už jste rodiči, pracovně vytíženými nebo máte jiné povinnosti, které vám neumožňují trávit čas cestováním a pak absolvováním studia na konkrétním místě. Pokud potřebujete absolvovat Kurz pro pracovníky v sociálních službách, nabízí jej i online společnost SEDUCA-CZE s.r.o.

Proč právě Kurz pro pracovníky v sociálních službách SEDUCA?

Tento kvalifikační kurz je akreditován MPSV a jeho cena je 7 300 Kč za 1 účastníka, přičemž v některých případech je možné jej uhradit přes úřady práce. Obsah kurzu splňuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., sociální zákon.

Dostupnost kurzu je velmi dobrá, nejenže je k dispozici ve 30 městech po celé České republice, ale je možné jej absolvovat i online. Cena je příznivá, a pokud si budete přát, lze ji uhradit na splátky s tím, že poslední splátku je nutné uhradit do konce průběhu kurzu.

Obsah kurzu je bohatý a dá vám mnohé, ať už se pohybujete v oblasti sociálních služeb dlouho, nebo jste nováčkem. Věnuje se standardům kvality sociálních služeb, základům komunikace, rozvoji komunikačních schopností, asertivní komunikace. Nedílnou součástí je úvod do psychologie, psychopatologie a somatologie, základy ochrany zdraví, etika výkonu činnosti pracovníka v sociálních službách, základy prevence vzniku závislosti osob na sociální službě, sociálně právní minimum, metody sociální práce, základy péče o nemocné a základy hygieny…

Na webové stránce https://www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-kurz-pro-brno najdete podrobnosti k tomuto kurzu, který bude probíhat v Brně, nebo na stránkách seduca.cz i přehled všech dalších kurzů v jiných městech nebo online.

Vzdělávací agenturu Seduca ročně využívá mnoho klientů. Přidejte se k nim a budete jistě plně spokojeni.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz