Home Rady a návody Jak vybrat GPS lokátor do auta?

Jak vybrat GPS lokátor do auta?

by PH
0 comment

V současné době moderní technologie umožňují sledovat takřka cokoliv a kdekoliv, a proto není divu, že jsou GPS lokátory do auta tak populární. Ve své podstatě se jedná o zařízení umožňující majitelům motorových vozidel i správcům vozového parku sledovat a monitorovat vozidla v reálném čase, ovšem i zaznamenávat jejich polohu pro pozdější analýzu. V následujících řádcích vám představíme klíčové aspekty, které byste měli zvážit při výběru GPS lokátoru.

Skrytá montáž

V první řadě si ujasněte, jestli má být GPS lokátor do auta nedetekovatelný. Pokud ano, pak na scénu přichází takzvané skryté GPS lokátory do auta, které jsou naprosto diskrétní a taktéž mají funkce pro identifikaci řidičů či měření teploty nákladů. Nicméně počítejte s tím, že montáž takových modelů musíte svěřit do rukou profesionálních autoelektrikářů.

GPS lokátor do OBD zásuvky

Pokud naopak preferujete jednoduchou a rychlou montáž, potom vám postačí GPS lokátor do OBD zásuvky. Jakmile ho zakoupíte, zvládnete jeho zapojení i sami, takže nemusíte vyrážet do autoservisu. V případě potřeby GPS lokátor snadno odpojíte, a poté opět zapojíte. Zařízení sbírá různá data o provozu vozidla, takže nepřijdete zkrátka, ani co se týče informací.

Nezávislý bateriový lokátor

Samozřejmě nesmíme zapomenout ještě na praktický bateriový lokátor, který na rozdíl od předchozích dvou alternativ nevyžaduje instalaci. Takový lokátor disponuje integrovanou baterií s dostatečnou výdrží (několik měsíců až let).

Pozor na poplatky

Dávejte si ještě pozor, aby byl GPS lokátor bez poplatků. Některé lokátory totiž vyžadují měsíční předplatné, jinak vám neposkytnou sledování polohy v reálném čase.

Už tedy víte, jak vybrat GPS lokátor do auta, ještě je potřeba najít vhodnou společnost zaměřující se na prodej tohoto specifického produktu, a tou je REX.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz