Home Rady a návody Jak převést obrázky a dokumenty na text?

Jak převést obrázky a dokumenty na text?

by PH
0 comment

Nebaví vás neustále přepisovat stohy textů z fotografií a PDF dokumentů? Pak rozhodně nezapomínejte na to, že v dnešní době tento několikahodinový úkol zvládne umělá inteligence během několika vteřin. Jaký program vám pomůže?

Umělá inteligence dokáže divy

Jste podnikatel, zaměstnanec nebo třeba student? Ať tak, či onak, určitě musíte začít používat umělou inteligenci. Ta k nám přichází v pestré škále různě kvalitních a použitelných aplikací. Přesně proto si dávejte pozor na to, abyste používali profesionální a ověřený program.

Pokud sháníte rychlý převod obrázků na text, rovnou si stáhněte populární platformu Deeply. Do ní stačí nahrát fotografii s vašimi zápisky (rozezná i velmi špatný rukopis), případně PDF i další druhy dokumentů. Následně tyto podklady pouhým kliknutím myši převedete na použitelný textový výstup. Ten můžete zkopírovat a vložit jej třeba do Wordu.

Zmíněná aplikace vám tímto způsobem ušetří klidně i hodiny práce, které lze následně věnovat důležitějším činnostem. Velkou výhodou je fakt, že si ji můžete nejdříve vyzkoušet zcela zdarma (po registraci získáte přístup k demoverzi).

Nejen převádění na text

Deeply si poradí i s několika dalšími činnostmi. Mezi ty nejdůležitější patří například generování textů pro nejrůznější účely. Potřebujete vymyslet dobrý prodejní popis produktu v e-shopu? Otextovat webovou prezentaci firmy? Napsat lákavý příspěvek na sociální sítě? Nebo dokonce e-mail pro zákazníky?

Pak stačí do předem připravené kolonky napsat několik základních požadavků (klíčová slova, tón komunikace, délka…). Aplikace následně v mžiku vygeneruje kýžené podklady. Nemusíte se tak snažit sestavit texty svépomocí (což je opravdu špatný nápad), stejně jako není nutné shánět copywritery, redaktory a další odborníky.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz