Home Rady a návody Hodí se rohová sedací souprava do malého bytu? Rozhodně ano

Hodí se rohová sedací souprava do malého bytu? Rozhodně ano

by PH
0 comment

Obývací pokoj je nejvíce využívaná místnost celého vašeho domova. Právě v něm relaxujete po dni plném práce, trávíte čas se svojí rodinou, pořádáte oslavy a usazujete všechny návštěvy. Z toho důvodu nesmíte podcenit pohodlnou a účelnou sedací soupravu. Jaký typ zvolit?

Nebojte se rohové sedací soupravy

Mnoho z vás si možná myslí, že rohová sedačka se hodí jen do velkých prostor, případně rodinných domů. Opak je však pravdou. Právě toto řešení dokáže ušetřit spoustu prostoru. Jak je to možné?

Spousta sedacích souprav uvnitř svého těla schovává poměrně velký úložný prostor. Do něho pohodlně uschováte například veškeré sezónní oblečení, povlečení, nářadí (pokud nemáte spíž), sportovní potřeby na zimu/léto… Díky tomu nemusíte kupovat prostornou skříň, jejíž umístění je v panelovém bytě občas nemožné.

Multifunkční sedačky zároveň poskytují možnost rozložení. Jednoduše tak získáte prostor pro přespání klidně až pro 2–3 lidi. To se vyplatí hlavně v situaci, kdy k vám dorazí návštěva. Takový vynález však ocení i muži, kteří se pohádali se svou drahou polovičkou.

Zaměřte se na elegantní kůži

Potrpíte si na opravdovou kvalitu? Nebaví vás levné materiály, které vržou, praskají a za několik let jsou na odpis? Pak si prohlédněte kožené rohové sedačky v oblíbeném e-shopu iSedacky.cz. Tito dodavatelé k nám dováží pravé italské sedačky z kůže (italští návrháři nejsou známí jen díky autům a módě).

Hlavní vlastností kůže je samozřejmě elegantní a „drahý“ vzhled, díky němuž uděláte ze svého obýváku opravdu luxusní prostor. Každý návštěvník si ihned na první pohled všimne.

Pravá kůže je velmi příjemná na dotek, takže si užijete ničím nerušené pohodlí. To platí i během upocených letních měsíců, kdy daný materiál dobře odvádí přebytečné teplo od těla.

Tento materiál se na rozdíl od textilu velmi snadno čistí a nemá tendence zachycovat chlupy, roztoče ani alergeny. Je tedy ideální volbou pro všechny alergiky i další citlivější osoby. Postupem let se netrhá, protože má extrémní odolnost proti mechanickému namáhání. Počítejte s tím, že za roky používání chytí typickou půvabnou patinu.

Bohatě vám postačí ho jednou týdně vyluxovat a poté setřít vlhkým hadříkem. Nepoužívejte žádné agresivní chemické prostředky.

Elektrické ovládání

Rohové sedací soupravy od dodavatelů iSedacky.cz se nespoléhají pouze na pěkný vzhled. Potěší vás i řadou pokročilých funkcí, jako je například elektrické ovládání opěrek na nohy, ruce i záda. Zkrátka a dobře si sednete/lehnete a vše si nastavíte stisknutím tlačítka.

Jaká sedačka vás potěší? Na to vám odpoví návštěva zmíněného e-shopu. Jeho webové stránky najdete pod vloženými odkazy. Případně se lze zastavit na Praze 5 a prohlédnout si produkty osobně.

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz