Home Rady a návody Coca-Cola se veze na vlně K-Popu. Už jste ochutnali limitovanou edici nápojů K-Wave?

Coca-Cola se veze na vlně K-Popu. Už jste ochutnali limitovanou edici nápojů K-Wave?

by czeko
0 comment

Oslavte lásku ke K-Popu s Coca-Cola K-Wave Zero Sugar. Tento elektrizující chuťový zážitek nezklame žádného hudebního fanouška!

Při otevření plechovky Coca-Cola K-Wave Zero Sugar zažijí fanoušci stejný pocit vzrušení, které cítili při prvním setkání s K-Popem. S každým douškem si pak dopřejí osvěžující ovocnou chuť nápoje Coca-Cola s nádechem kouzla K-Popu.

Pro spolupráci na kampani získala Coca-Cola nejžhavější skupiny K-Popu – Stray Kids, ITZY, NMIXX a zakladatele JYP Entertainment J. Y. Parka. Ti se spojili a vydali ultimátní hymnu K-Popu „Like Magic“. Přes QR kód na nápojích Coca-Cola K-Wave Zero Sugar získají fanoušci online přístup na velkolepý koncert K-Wave, který proběhne v červnu v jihokorejském Soulu a vystoupí na něm zmiňovaní umělci.

Jsme nadšeni, že můžeme na českém a slovenském trhu vůbec poprvé představit limitovanou edici Coca-Cola Creations. První letošní příchutí je Coca-Cola K-Wave Zero Sugar, která je inspirovaná uměním K-Popu. S jejím uvedením Coca-Cola přináší nejen novou příchuť, ale také nabídne nevšední prožitek „K-Wave Experience“. Prostřednictvím tohoto jedinečného digitálního zážitku si budou moci fanoušci personalizovat píseň „Like Magic”, nahrát do ní svůj hlas nebo svého avatara a následně vše sdílet na svých sociálních sítích. Do kampaně se zapojí i vybraní lokální influenceři, například Pam Rabbit nebo Adam Pavlovčin,” říká Mária Drotárová, senior brand manager Coca-Cola pro ČR a SK.

V rámci uvedení na trh v České a Slovenské republice bude limitovaná edice Coca-Cola Creation K-Wave podpořena digitální kampaní, komunikací na sociálních sítích a spoluprací i s místními influencery jako například Pam Rabbit nebo Adam Pavlovčin, podporou v místě prodeje a PR kampaní. Coca-Cola se také rozhodla při této příležitosti navázat partnerství s Czech Korean Production a podpořit letošní taneční soutěž, která proběhne v březnu.

Limitovaná edice Coca-Cola K-Wave Zero Sugar je dostupná na vybraných trzích po celém světě, včetně Spojených států, Španělska, Singapuru, Jižní Koreje a samozřejmě České a Slovenské republiky.

Globální kampaň byla vytvořena agenturami Forpeople, Virtue, WPP Open X/Ogilvy PR a EssenceMediaCom.

Pro více informací o Coca-Cola Creations navštivte www.coca-cola.com

You may also like

Leave a Comment

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz