Home Magazín Čerstvé květiny, které vám budou dělat radost co nejdéle

Čerstvé květiny, které vám budou dělat radost co nejdéle

by czeko
0 comment

Slaví vaše drahá polovička narozeniny, vy se však aktuálně nacházíte na služební cestě mimo domov? Nebo se ve vašem městě nenachází žádné květinářství, jehož otevírací doba by vyhovovala vašim časovým možnostem? Žádný problém. Stejně jako celou řadu dalších produktů, i květiny už je možné nakupovat online. Samozřejmě s donáškou až před dveře obdarované.

Rozvoz květin do každého koutku České republiky

Ať už hledáte rozvoz květin Praha, Plzeň, Brno nebo třeba Aš, o vše se postarají odborníci ze společnosti KvětinyOnline.cz. Ti už celých 15 let dovážejí krásné kytice i do těch nejzapadlejších českých vesniček. A doručili jich už více než 50 000. Díky tomu u nich vše funguje tak, jak má – už zkrátka vědí, co mají zákazníci rádi a jaké služby očekávají.

Vše začíná výběrem kytice. Aby byl co nejjednodušší, jsou květiny rozděleny do přehledných kategorií. Pokud si zrovna nejste jisti oblíbeným druhem, můžete vybírat podle ceny nebo rovnou podle příležitosti, k níž se chystáte květiny darovat. V nabídce naleznete kytice, s nimiž snadno vyjádříte lásku, i aranže, které za vás řeknou to nejupřímnější děkuji.

Až budete mít vybráno, stačí vytvořit objednávku. Tím všechny vaše „starosti“ s květinami končí. Od této chvíle už se o vše starají zkušení květináři. Ti vezmou zaručeně čerstvé květiny a svážou je do zvolené aranže. Následně je opatří kartičkou se vzkazem či přáním dle vašeho výběru a předají kurýrovi, který se s nimi hned vypraví na vámi určenou adresu.

Jak na to, aby květiny vydržely co nejdéle?

Z KvětinyOnline.cz obdržíte vždy jen ty nejčerstvější a pečlivě vybrané květiny, které vám budou dělat radost opravdu dlouho. Zvláště když budete dodržovat několik jednoduchých zásad. Tak tedy – jak se starat o řezané květiny? Velmi důležitý je výběr správného místa. Květiny nemají rády přímé slunce, nepříjemný průvan a moc dobře si nerozumí ani s ovocem, které vylučuje látky pro ně jedovaté. Stejně důležité jako skladování je i jejich příprava před umístěním do vázy – stonky vždy seřízněte a očistěte je od lístků.

Jedná se o detaily, které vám mnoho času nezaberou. Odměnou vám však bude dlouhotrvající krása květin.

 

 

You may also like

O nás

LiveMag internetový magazín o módě a životním stylu. Magazín pro ženy. Pohodové čtení pro muže. LiveMag.

2024 – © Press-Media.cz, Praha 4, zajišťujeme publikaci PR článků a reklamu na webu.
Redakce: info@press-media.cz